hakkimizda

SiirtEvliyalar.COM sitesi Hakkında Bilgiler

Merhaba arkadaşlar sitemiz siirtevliyalari.com 2015 Yılı Haziran ayında kurulmuş ve sitenin genel amacı islamiyet hakkında bilinmesi gereken tüm bilgileri sizlere suna bilmek elimizden geldiğince sizlere bilgiler suna bilmektir.

Daha çok evliyaların hayatı ile alakalı olacak sitemizin içeriğinde evliyaların yanı sıra peygamberler hayatı ve peygamberlerle ilgili bilinmesi gereken tüm bilgi kaynakları da yer alacaktır.

Sitemiz içerisinde iki cihanın efendisi Kainatın efendisi Muhammed SAV hakkında tüm bilinmesi gereken bilgileri elimizden geldiğince sitemizde yer vermeye çalışacağız eksik gördüğünüz ve sitemizde yer almasını istediğiniz bilgiler olursa lütfen bizlere iletişim kısmından yazarak bizleri aydınlata bilir yada sitemizde sayenizde oluşa bilecek bilgi hazinesine bir kaynakta siz ekleyerek vesile olmuş ola bilirsiniz.

Peygamberler, Evliyaların yanı sıra sahabelerin hayatından da özetlere yer verecek bunlarla beraber islamiyet ile alakalı ola bilecek hadis, fıkı, ayetlere de geniş yer ayırmaya çalışacağız. Sitemizde uzmanlık alanınız ile ilgili editör ola bilir sitemizde yazı editörümüz olarak içerik gire bilirsiniz bunun için iletişim kısmından bizlere yazmanız yeterli olacaktır lütfen bu konuda çekimser kalmayınız.

Siirtevliyalari.com sitesi web ekibi

Son Eklenenler